Liczba uczestników Balu  ograniczona!!!
Serdecznie zapraszamu do
Zgłoszenie Uczestnictwa w Balu Absolwenta i Pracowników Wydziału Mechanicznego

Lista aktualizowana jest co 24 godz.
Imię
Nazwisko obecne  
Nazwisko z czasów studiów  
Pseudonim  
Rok ukończenia studiów  
Dariusz Michalski Michalski Agrest
1996
Izabela Gabryelewicz Gabryelewicz
1998
Andrzej Kubiak Kubiak Dyrektor 1971
Daniel Dębowski Dębowski Dębik 2002
Agnieszka Kierzkowska Łabędzka
1998
Sławomir Kłos Kłos
1991
WiktorBelećBeleć
1992
JANBUCZKOWSKIBUCZKOWSKIJohnny B.1989
MirosławHakHakHaczyk1989
WOJCIECHBUDYNEKBUDYNEKBUDYŃ/BUDZIK1991
PiotrKuryłoKuryłoKuryło1992
Jarosław
Dankiewicz
Dankiewicz
Danys/Danes
1991
Arkadiusz
Poszwald
Poszwald
LUBUSKIE
1998
Andrzej
Udziela
Udziela
Hanys
1990
Andrzej
Knihnicki
Knihnicki
Jędrek
1991
Patryk
Krupa
Krupa

2010
Ireneusz
Paradziński
Paradziński
Parada
1998
Sławomir
Mołodczak
Mołodczak
Młody
1990
Marek
Dukała
Dukała
Marecki
1998
Edmund
Grażewicz
Grażewicz
Mundek
1969
Henryk - Józef
Malentowicz
Malentowicz

1971
Andrzej
Skałuba
Skałuba


Kazimierz
Klaczyński
Klaczyński

1970
Adam
Malentowicz
Malentowicz
Adaś
1970
Krystyna
Malentowicz
Skaczyło
Krysia
1970
ELŻBIETA
ŁODZINSKA
KUCHARSKA
ELA
1970
IRENEUSZ
ŁODZŃSKI
ŁODZŃSKI
IREK
1970
Ryszard
Gorockiewicz
Gorockiewicz
Piecuch
1970
Tomasz
Belica
Belica

2001
Władysław
Papacz
Papacz
Aapacz
1986
Jerzy
Cydzik


1971
Maciej
Wyrzykowski
Wyrzykowski
Maciek
2014
Aleksandra
Dębowska


2005
Jacek
Korszun
Korszun
Jaca
1998
Roman
Konieczny
Konieczny

1996
Aleksander
Staniszewski
Staniszewski
Murzyn
1971
Grzegorz
Karbowiak
Karbowiak
Grzegorz
1998
Aleksander
Jakubowski
Jakubowski
Jakub
1970
Józef
Olejnik


1970
Tadeusz
Maciejewicz
Maciejewicz

1970
Zbigniew
Skubiszewski
Skubiszewski
Skubi
1970
Piotr
Gawłowicz
Gawłowicz

1983
Grzegorz
Dudarski
Dudarski

1996
Robert
Kowalczuk
Kowalczuk

1998
ROMAN
KIELEC


1995
Janusz
Walkowiak


1978
Slawomir
Sędziak
Sędziak


Alicja
Laber
Zaleska

1969
Marek
Rybakowski

Ryba
1989
Michał
Sąsiadek
Sąsiadek
Sąsiad
2001
Zbigniew
Szydełko
Szydełko

1970
AndrzejLasotaLasota

KrzysztofKlonowskiKlonowskiatletic.1988
SławomirBąkBąk
1998
JustynaPatalas-MaliszewskaPatalas
2003
RafalJaworJawor
1998
GrzegorzLewandowski

1998
AnetaHajdukRusiniak
2008
MaciejHajdukHajduk
2008
Piotr
Aukich
Aukich

1993
Jan
Gajewski
Gajewski

1970
Barbara
Langner
Czapla

1969
Krzysztof
Sawala
Sawala

1982
Marek
Mazur
Mazur

1991
Zdzisław
Kalota
Kalota

1974
Czesław
Fedorowicz
Fedorowicz

1969
Roman
Rosół
Rosół

1992
Edward
Słoński


1996
Krzysztof
Handzel
Handzel
KOT
1998
Jolanta
Furmankiewicz


1989
Roman
Siemaszko
Siemaszko

2009
Anatol
Kałasznikow
Kałasznikow

2015
Marta
Kałasznikow
Kałasznikow

2008
Józef
Krajewski
Krajewski

1969
Wojciech
Siczek
Siczek
Wojtek
1986
Stefania
Barańska
Nieruchalska

1970
Ryszard
Barański
Ricardo

1992